Członkowie Wspierający:

PTK Koltar - Grupa Azoty
IGTL.

Partnerzy:

PTK Koltar - Grupa Azoty

Aktualności:

Egzaminy dla doradców i kandydatów na doradców15:26 2015.06.19

Witam,
MIR zamieścił na swojej stronie internetowej informację dotyczącą egzaminów dla doradców i dla kandydatów na doradców. Dostępne są także linki do przykładowych pytań egzaminacyjnych. Niestety, okazało się, że w pytaniach nadal są błędy.
Pozdrawiam
Krzysztof Irmiński

Poniżej informacja otrzymana z MIR:

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, że na stronie internetowej Ministerstwa została zamieszczona informacja dotycząca egzaminów dla doradców do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych.
Wkrótce na stronie zostanie również zamieszczona Tabela A, zawierająca tłumaczenie nazw towarów niebezpiecznych, które zostanie zastosowane w kolejnym tłumaczeniu przepisów RID i ADR na 2017 rok.

Adres do strony:

(należy wejść w następujące zakładki „Czym się zajmujemy” – „Transport” – „Drogi” – „Przewozy drogowe” – „Przewozy specjalne” – „Towary niebezpieczne” – pod opisem dotyczącym doradcy do spraw bezpieczeństwa przewozu towarów niebezpiecznych znajduje się link do informacji)

bezpośredni link:

http://www.mir.gov.pl/strony/zadania/transport/drogi/przewozy-drogowe/przewozy-specjalne/egzamin-dla-doradcow-do-spraw-przewozu-towarow-niebezpiecznych/


(informacja ta będzie również dostępna po wejściu w zakładkę „Transport” – „Kolej” – „Przewóz towarów niebezpiecznych”)