Członkowie Wspierający:

PTK Koltar - Grupa Azoty
IGTL.

Partnerzy:

PTK Koltar - Grupa Azoty

Aktualności:

Egzamin dla doradców21:46 2012.09.20

Koleżanki i Koledzy Doradcy, na podstawie uzyskanych drogą telefoniczną informacji z TDT, na egzaminie dla doradców - dla kandydatów, przedłużających świadectwa/rozszerzających uprawnienia, przepisy będą udostępnione w wersji elektronicznej - na laptopach dostarczonych przez organizatora egzaminu (TDT). Przepisy będą w pdf, w wersji oficjalnie publikowanej na stronach Rządowego Centrum Legislacji www.rcl.gov.pl

Ani w Regulaminie egzaminu ani na stronie www.tdt.pl nie ma żadnej informacji w powyższej sprawie.

Z uwagi na to, że MTBiGM nie opublikowało jednolitego tekstu RID 2011 - na egzaminie mamy korzystać z tekstu RID 2009 i zmian do tej wersji obowiązującej od 01.01.2011, co traktujemy jako mniejsze szanse pozytywnego zdania egzaminu w stosunku do doradców drogowych, którzy będą posługiwali się tekstem jednolitym ADR 2011.
W tej sprawie DBPK pisało do TDT już w marcu i maju br.
Teraz ponownie napisaliśmy w tej sprawie - pismo w zakładce "Dokumenty prawne" pt "Zapytanie do TDT w sprawie egzaminu doradców." Pismo zostało również przesłane do MTBiGM oraz IGTL.

Koleżanki i Koledzy, jeżeli macie jeszcze inne uwagi co do formy egzaminu, argumenty na kolejne wystąpienie do TDT w sprawie równych szans wszystkich Zdających, to proszę o kontakt.
pozdrawiam
Anita Pilaszkiewicz