Członkowie Wspierający:

PTK Koltar - Grupa Azoty
IGTL.

Partnerzy:

PTK Koltar - Grupa Azoty

Aktualności:

Walne Zgromadzenie - odwołane20:22 2006.02.09

Z uwagi na warunki atmosferyczne jak również fakt, iż podany termin koliduje większości osób z trwającymi sesjami egzaminacyjnymi na studiach informujemy, iż przesuwamy termin Walnego Zgromadzenia Członków Stowarzyszenia. Nowy termin zostanie Państwu podany w najbliższym czasie. Mimo 14 dniowego terminu powiadamiania zawartego w statucie proponujemy aby nowy termin był podany z miesięcznym wyprzedzeniem co pozwoli wszystkim na wcześniejsze zaplanowanie przyjazdu.

Jednocześnie informujemy, iż osoby zainteresowane przystąpieniem do stowarzyszenia prosimy o wypełnienie zgłoszenia (w załączeniu) i przesłanie go na podany w zgłoszeniu adres.

Zwracamy się z prośbą do osób będących już członkami stowarzyszenia (osoby biorące udział w zebraniu założycielskim) o dokonywanie w miarę możliwości wpłat wpisowego (w proponowanej wysokości 100,00 zł) i składki członkowskiej ( w proponowanej wysokości 5,00 zł/miesięcznie) na numer konta podany na stronie www.dbpk.pl Pozdrawiam w imieniu Zarządu - Prezes Roman Lisicki